References lists

Bartosz,

“Z firmą COGITO Sp. z o.o. współpracujemy od 2013 roku w zakresie dostaw części do maszyn budowlanych. Pragniemy wystawić tej firmie najlepsze referencje. Wysoka skuteczność, elastyczność oraz pełen profesjonalizm zasługują na najwyższą pochwałę. Rekomendujemy spółkę Cogito jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w biznesie.”

Zdzisław,

“Dotychczasowe doświadczenie we współpracy pozwalają nam ocenic firmę Cogito Sp. z o.o. jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w zakresie serwisu i dostawy częsci do maszyn budowlanych. Wszystkie prace wykonywane z firmą Cogito sp. z o.o. cechują się należytą starannością i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Cogito Sp. z o.o. i polecamy ją jako profesjonalnego partnera w zakresie serwisu maszyn budowlanych o dostawy do tych maszyn części zamiennych.”

Sławomir,

“Firma nasza współpracuje z w/w spółką od kilkunastu lat. Podstawą naszej współpracy jest zaopatrywanie się w części zamienne do maszyn budowlanych to jest koparek marki 'Caterpillar' oraz walca wibrującego tej samej marki. Bardzo dobrze układa się nam współpraca z mechanikami serwisu, służą telefoniczna poradą w czasie napraw sprzętu budowlanego przez nasz warsztat. Do poważniejszych napraw wzywamy serwis z COGITO jeżeli zachodzi potrzeba użycia specjalistycznych urządzeń lub narzędzi przy naprawach. Firma COGITO posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczna, służą nam oni doradą przy zakupie części zamiennych i informacjami czy jesteśmy w stanie sami daną część wymienić. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z w/w firmą: zakupy części, naprawy sprzętu jak i doradztwo są wykonywane terminowo i rzetelnie. Z całym przekonaniem możemy polecić spółkę COGITO innym firmom celem świadczenia dla nich usług z tej branży.”

Copyrights © 2017 Cogito sp. z o.o. All rights reserved

realization: icube.pl