Kompleksowa i szybka dostawa części zamiennych do maszyn budowlanych

Specjalizujemy się w kompleksowym dostarczaniu części do maszyn Caterpillar, Volvo, JCB. Wiemy jak bardzo uciążliwe są dla naszych Klientów przestoje w pracy spowodowane awariami maszyn budowlanych, dlatego realizujemy każde zamówienie w odpowiednim terminie, dostarczając części najwyższej jakości i wytrzymałości.

 

W naszej działalności stawiamy na:

  • duży wybór części zamiennych dostępnych od ręki,
  • szybką dostawę,
  • sprawną obsługę zamówień i reklamacji,
  • otwartość na indywidualne potrzeby Klientów.

 

Stale poszerzana oferta części do koparko-ładowarek

Dzięki fachowej obsłudze zdobyliśmy duże zaufanie ze strony wiodących zakładów przemysłowych w Polsce. Rozwijamy zakres oferowanych produktów, dopasowując ofertę do aktualnych potrzeb klienta.

Obecnie nasz magazyn zawiera ponad 8.000 pozycji  i w dalszym ciągu poszerzany jest zakres asortymentu. W ciągu 24h dostarczamy zamówione części do Klienta, współpracując z firmą DHL, która posiada najlepiej rozwiniętą sieć dystrybucji w kraju. 

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku

Firma COGITO istnieje na rynku od 2000 roku. W początkowym okresie działalności prowadziliśmy sprzedaż części wyłącznie do maszyn Caterpillar, ze szczególnym uwzględnieniem koparko-ładowarek. Z biegiem lat poszerzyliśmy ofertę: najpierw o części do maszyn Volvo, a w ostatnim czasie również do maszyn JCB.  Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować dostęp do części trzech najpopularniejszych marek w jednym miejscu.


Za nami kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży. Wiedza naszych handlowców pomaga w zastosowaniu pomocy technicznej przy weryfikacji niezbędnych części do naprawy maszyny.


Zapraszamy do współpracy!

Znajdź nas na Allegro

część naszej oferty znajdziesz na allegro.pl

Zobacz nasz sklep online

skorzystaj z systemu on-line dla stałych odbiorców

+48 798 428 428

w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami

Copyrights © 2017 Cogito sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: icube.pl