Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Części zamienne do maszyn budowlanych VOLVO

Pokazuje 1 - 30 z 2544 elementów
Do góry

Maszyny budowlane Volvo

Volvo to marka, którą znają nie tylko posiadacze aut osobowych. Firma o szwedzkich korzeniach zadomowiła się również na placach budowy. Od wielu lat Volvo jest czołowym producentem samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych. Popularnością cieszą się głównie duże maszyny takie jak wozidła, ładowarki czy koparki.

Polskie firmy budowlane także doceniają możliwości koparek i ładowarek marki Volvo. Jest to sprzęt, który charakteryzuje się olbrzymią wytrzymałością, solidnym wykonaniem i niezawodnością. Potężne silniki pracują płynnie i ekonomicznie. Mechanika to efekt pracy doświadczonych konstruktorów. Wszystko to po to, by maszyny Volvo mogły zmierzyć się z najtrudniejszymi zadaniami budowlanymi.

Części do maszyn budowlanych Volvo – oferta Cogito

Cogito to doświadczona firma, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży części do maszyn budowlanych. Nasza oferta kierowana jest również do Klientów posiadających maszyny szwedzkiego koncernu. U nas znajdziesz kilkaset części do maszyn budowlanych Volvo, które zapewnią Twojemu sprzętowi właściwe funkcjonowanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak szeroki jest wachlarz maszyn marki Volvo. Dlatego w sklepie Cogito znajdziesz elementy i podzespoły m.in. do ładowarek kołowych, koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych i kołowych oraz wozideł.

Cogito – części do maszyn budowlanych Volvo różnego typu:

- ładowarki kołowe – np. modele L90D, L180E, L180F, L150E, L150F, L220F

  • koparko-ładowarki – np. modele BL61, BL61 Plus, BL70, BL70 Plus, BL71, BL71 Plus
  • koparki gąsienicowe – np. modele EC210C L, EC210C LR, EC210C N, EC210C NC, EC235C, EC360C HR
  • koparki kołowe – np. modele EW140C, EW160C, EW180C, EW210C, EW230C, FC2121C, FC2421C, FC2924C FC332C
  • wozidła – np. modele A35E, A35E FS, A25D, A25D 4X4, A25D 6X6, A30D, A25E, A25E 4x4

Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz części do różnych układów maszyn budowlanych Volvo. W naszym asortymencie dostępne są m.in. sworznie, tuleje, tłumiki, śruby, tarcze hamulcowe, paski klinowe i uszczelnienia.

Doskonale wiemy, jak ważna jest regularna wymiana filtrów. Gwarantują one właściwą eksploatację ciężkiego sprzętu. Dlatego w Cogito pomożemy Ci dobrać odpowiednie filtry hydrauliczne, paliwa, oleju i powietrza. Jeżeli chcesz zwiększyć komfort pracy operatora, skorzystaj z filtrów kabinowych. Ponadto możemy zaproponować Ci obudowy filtrów.

Bezpieczeństwo osoby obsługującej maszynę budowlaną to priorytet. Przed uderzeniami chronią operatora m.in. szyby. Gwarancją ich wytrzymałości są atesty i homologacje. Właśnie takie szyby, które spełniają najwyższe standardy, dostępne są w sklepie Cogito. Ich przeznaczenie to przód, tył i drzwi maszyny budowlanej.

Niekwestionowanym autem naszej firmy są specjaliści. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować Ci obsługę na wysokim poziomie. Twoja maszyna Volvo zasługuje na części wykonane z najlepszych materiałów. Doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do sklepu Cogito. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, co niezbędne dla maszyny budowlanej Volvo!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000