Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Szyba tylna do maszyn budowlanych

Pokazuje 1 - 30 z 422 elementów
Do góry

Szyby tylne w maszynach budowlanych

Każdy projekt budowlany to skomplikowane przedsięwzięcie wymagające nakładu pracy wielu osób, ale również odpowiednich maszyn. Współcześnie producenci koparek, dźwigów, ładowarek i innych urządzeń są świadomi tego, że każdy szczegół w maszynie ma znaczenie. Liczy się nie tylko efektywność, ale także bezpieczeństwo, a wykorzystane materiały muszą sprawdzić się w naprawdę trudnych warunkach.

 

Co charakteryzuje szyby tylne w maszynach budowlanych?

Zastosowanie w maszynach budowlanych zwykłego szkła byłoby skrajnie nieodpowiedzialne. Maszyny budowlane to urządzenia do zadań specjalnych. Szyby w tych urządzeniach też są poddawane trudnym wyzwaniom. Muszą być odporne na uderzenia, wibracje i naprężenia. Zwykła szyba w przypadku rozbicia mogłaby poranić operatora, dlatego m.in. do koparek i ładowarek przygotowuje się wzmocnione szyby, które chronią osoby siedzące w środku maszyny.

Rodzaje szkła tylnego w maszynach budowlanych:

- Szkło hartowane – charakteryzuje się tym, że podczas uszkodzenia tafla szkła rozpada się na drobne kawałki o nieostrych krawędziach, co jest bezpieczniejsze dla operatora.

- Szkło laminowane – na tego rodzaju szkło składają się przynajmniej dwa szklane arkusze, które zostają zalaminowane za pomocą folii. W momencie, gdy dochodzi do uszkodzenia szyby, cały element pozostaje na swoim miejscu. Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnej folii, które przytrzymuje szkło w całości.   

Jakie szyby tylne znajdziesz w sklepie Cogito?

Szeroki wybór i wysoka jakość szyb – tak najtrafniej można określić ofertę naszej firmy. Na klientów czeka bogaty asortyment oryginalnych szyb do najpopularniejszych modeli maszyn m.in. takich marek jak JCB, CAT i Volvo. Zwolennicy zamienników również znajdą w Cogito szyby spełniające wysokie standardy. Nasze produkty mają odpowiednie atesty i homologacje.

Szyby tylne dostępne w Cogito:

- szyby tylne hartowane zielone

- szyby tylne hartowane zielone z sitodrukiem

- szyby tylne hartowane bezbarwne

- szyby tylne hartowane bezbarwne z sitodrukiem

- szyby laminowane zielone z sitodrukiem

Gwarantujemy, że szyby dostępne w naszym sklepie są nowe, pozbawione zarysowań, odprysków i innych defektów, a także charakteryzują się wysoką trwałością. Dokonując wyboru szyby, możesz skorzystać z wiedzy naszych specjalistów. Dzięki temu zyskasz pewność, że wybierzesz odpowiednią szybę do swojej maszyny budowlanej. 

Sprawdź naszą ofertę!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000