Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

JCB 

Pokazuje 1 - 30 z 3379 elementów
Do góry

Maszyny budowlane JCB

Od początku swojego istnienia brytyjska marka JCB jest nastawiona na rozwój. To właśnie założycielowi i pomysłodawcy JCB przypisuje się skonstruowanie pierwszej na świecie koparko-ładowarki. Ten udany początek sprawił, że dzisiaj JCB jest renomowanym i jednym z najważniejszych producentów maszyn oraz osprzętów budowlanych. Firma obecna jest na 6 kontynentach i na stałe zadomowiła się w budownictwie mieszkaniowym i drogowym. Maszyny JCB mają doskonałe osiągi. Są niezwykle łatwe w sterowaniu i zapewniają komfort pracy. Potrafią przystosować się do najtrudniejszych warunków na budowie. To wszystko sprawia, że ekipy budowlane wybierają i stawiają na maszyny JCB.

Części do maszyn budowlanych JCB – oferta Cogito

Po przeglądzie swojej maszyny JCB dochodzisz do wniosku, że czas na wymianę kilku części? W sklepie Cogito znajdziesz bogatą ofertę części do ciężkiego sprzętu JCB. Długotrwała eksploatacja prędzej czy później doprowadzi do zużycia elementów koparki, koparko-ładowarki lub spychacza. Nie czekaj na ostatni moment. Już teraz zajrzyj do sklepu, w którym kupują tysiące Klientów.

W naszym asortymencie znajdziesz oryginalne części JCB, ale także wysokiej jakości zamienniki. Oferujemy elementy do układów hydraulicznych, hamulcowych, jezdnych i paliwowych. Znajdują one zastosowanie m.in. w koparkach kołowych i gąsienicowych oraz w ładowarkach teleskopowych.

Produkty dostępne w sklepie Cogito:

- ślizgi

- uszczelnienia

- tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe i przekładki hamulcowe

- lampy

- sworznie i tuleje

- filtry hydrauliczne, powietrza, paliwa i oleju

- szyby (przednie, tylne, boczne i na drzwi)

- termostaty i czujniki

- wiele innych części do maszyn budowlanych JCB

Dlaczego warto postawić na sklep Cogito? Działamy na rynku od wielu lat i współpracujemy z renomowanymi producentami. Jesteśmy doświadczonym dostawcą części do maszyn budowlanych. Produkty w Cogito posiadają wymagane atesty i spełniają określone normy. Ponadto wybieramy dla Ciebie części do JCB najwyższej jakości. Dla nas także ważna jest niezawodność Twojej maszyny JCB.

Sklep Cogito to nie tylko gwarancja jakości i niskiej ceny. Stawiamy na wysokie standardy obsługi naszych Klientów. Jesteśmy ekspertami, którzy doradzą dobór odpowiednich części. Nasi specjaliści znakomicie znają naszą ofertę. Są doświadczonym zespołem i mają bogatą wiedzę o elementach do maszyn budowlanych. Odpowiemy na Twoje pytania i skompletujemy odpowiednie części do JCB. Cenimy Twój czas. Dlatego w sklepie Cogito możesz liczyć na szybką dostawę.

Poznaj naszą ofertę. Jeżeli części do JCB to dla Ciebie za mało, sprawdź asortyment do maszyn innych popularnych producentów budowlanych – CAT i Volvo. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu – właśnie taki jest sklep Cogito!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000