Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Szyby do maszyn budowlanych

Szyby do maszyn budowlanych – zadbaj o bezpieczeństwo

Każda maszyna budowlana ma nie tylko sprostać trudnym wymaganiom, jakie czekają na nią w terenie, ale również spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystko to po to, by osoby, które na co dzień obsługują tzw. ciężki sprzęt mogły czuć się komfortowo i bez zakłóceń realizować prace. Szyby do maszyn budowlanych poddawane są wymagającym testom, ponieważ chronią operatorów przed urazami.

Firma Cogito zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo w branży budowlanej. W swojej ofercie stawia na najwyższą jakość. Dostępne szyby posiadają wymagane atesty i homologacje. Klienci mają pewność, że dostarczone im produkty są nowe i przeznaczone do pierwszego montażu.

Szyby do maszyn budowlanych różnego typu

Na rynku obecnych jest wiele maszyn różnych producentów. Dlatego tworząc ofertę Cogito, dbamy o różnorodność i szeroki wybór szyb do maszyn budowlanych. W naszym asortymencie znajdziesz:

  • szyby do koparek
  • szyby do koparko-ładowarek
  • szyby do ładowarek
  • szyby do innych maszyn budowlanych

Każdy sprzęt jest inny i wymaga odpowiedniego dopasowania szyby. Stajemy na wysokości zadania, oferując szyby płaskie, gięte, wypukłe, hartowane oraz laminowane. Szyby są przeznaczone na przód, tył i drzwi boczne maszyn budowlanych.

Stawiamy także na części znanych i popularnych producentów maszyn budowlanych. Firma Cogito specjalizuje się w sprzedaży szyb do takich marek jak CAT, JCB i Volvo. Wśród dostępnych modeli znajdują się np. szyby JCB 3CX do drzwi koparko-ładowarki. Jeżeli zniszczeniu uległy szyby w Twojej maszynie CAT, elementy do tej właśnie marki także znajdziesz w sklepie Cogito. Przykładem jest szyba tylna CAT do modelu 428E koparko-ładowarki, której szkło jest hartowane i pokryte sitodrukiem. A jeżeli jesteś właścicielem koparko-ładowarki firmy Volvo, w naszym sklepie znajdziesz m.in. szyby boczne VOLVO do modelu BL71 i BL70 koparko-ładowarki.

Szybka dostawa szyby do maszyn budowlanych

Zależy nam na tym, by zamówiony produkt dotarł do Ciebie w dobrym stanie. Dlatego zabezpieczamy szyby, by nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Staramy się działać szybko i maksymalnie skrócić czas dostawy. Jeżeli szyba nie jest w danym momencie dostępna w magazynie, działamy, by jak najszybciej sprowadzić ją do firmy. Zdajemy sobie sprawę, że każdy przestój w branży budowlanej to koszty, których nie chcesz ponosić.

Poznaj naszą ofertę i postaw na solidne szyby do maszyn budowlanych!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000