Wszystkie kategorie
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Filtry powietrza do maszyn budowlanych

Pokazuje 1 - 30 z 247 elementów
Do góry

Filtry powietrza do maszyn budowlanych – oferta Cogito

Silnik jest kluczowym elementem każdej maszyny budowlanej. Jego właściwie funkcjonowanie zależy od wielu podzespołów. Olbrzymie znaczenie ma również odpowiednia filtracja, a odpowiadają za nią właściwie dobrane filtry. W procesie spalania udział bierze nie tylko paliwo, ale również powietrze. Zanim jednak powietrze trafi do silnika, powinno zostać oczyszczone z drobnych pyłów. To zadanie, z którym doskonale radzą sobie filtry powietrza.

Ze względu na swoje umiejscowienie filtry muszą być także odporne na duże wahania temperatury, kontakt z olejem silnikowym i wilgoć. Regularna wymiana filtrów ma olbrzymi wpływ na właściwą eksploatację maszyn budowlanych.

Jak wybrać dobry filtr powietrza? Skontaktuj się z firmą Cogito. Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży części do maszyn budowlanych. W asortymencie naszych produktów znajdziesz niezbędne filtry – oleju, hydrauliczne, paliwa i powietrza.

Bogata oferta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych Klientów. W naszym sklepie odnajdziesz filtry, które można zamontować w maszynach budowlanych najpopularniejszych marek – JCB, Volvo i CAT. Oferujemy filtry powietrza nie tylko do komory silnika. Filtry kabinowe dostępne w sklepie Cogito zwiększają komfort pracy operatorów narażonych na ciągły kontakt z pyłem i kurzem.

Zastanawiasz się, który filtr wybrać? Nasi specjaliści dobiorą dla Twojej maszyny odpowiedni komplet filtrów powietrza. Kupując u nas, masz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości. Działamy na rynku od wielu lat i wciąż poszerzamy naszą ofertę. Stawiamy na renomowanych producentów filtrów, bo wiemy, jak ważna jest niezawodność podzespołów, które znajdują zastosowanie w maszynach budowlanych. Zapraszamy do Cogito – czeka na Ciebie doświadczenie, wysoka jakość i duży wybór części m.in. do koparek i ładowarek. 

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000