Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Akumulator gazowy

Pokazuje 1 - 30 z 69 elementów
Do góry

Akumulatory membranowe stosowane w koparkach, wozidłach i ładowarkach pomagają odciążyć układ hydrauliczny i zapewniają płynną pracę maszyny.

Akumulator gazowy zwany też hydroakumulatorem służy do magazynowania energii hydraulicznej. Energie te gromadzi się w postaci sprężonego gazu. Akumulatory hydrauliczne stosuje się tam, gdzie jest tylko chwilowe zapotrzebowanie na energię hydrauliczną. Np. tam, gdzie występują nagłe szczyty i spadki zapotrzebowania. Powoduje to tłumienie uderzeń i zapobiega falowaniu ciśnienia.

Akumulatory hydrauliczne kupisz w Cogito.

W naszej ofercie znajdują się akumulatory gazowe najwyższej jakości. Do maszyn budowlanych CAT, Volvo i JCB. Dokładamy wszelkich starań, aby te, które posiadamy, spełniały najbardziej rygorystyczne normy. Dlatego większość akumulatorów membranowych dostępnych w naszym sklepie ma wysoki zakres temperatury działania. Oraz są naładowane zgodnie z zaleceniem producenta maszyny. Akumulatory CVA są również sprawdzone pod względem szczelności.

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000