Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Filtr oleju

Pokazuje 1 - 30 z 133 elementów
Do góry

Filtry oleju do maszyn budowlanych – oferta Cogito

Silnik to serce każdej maszyny budowlanej. Jego właściwe użytkowanie jest gwarancją zrealizowania wymagających prac budowlanych, drogowych lub ziemnych. Do podstawowych materiałów eksploatacyjnych wspomagających pracę silnika należą filtry oleju. Ich zadaniem jest oczyszczenie oleju, zanim trafi on do komory silnika.

Każdy właściciel maszyny budowlanej powinien pamiętać o regularnej wymianie filtrów i robić to zgodnie z zaleceniami producenta. Pozwoli to na zachowanie silnika w dobrej kondycji. Filtry oleju wykorzystywane są również w skrzyniach biegu. Filtrują olej, który chłodzi elementy skrzyni biegów i zatrzymują zanieczyszczenia (np. opiłki metalu).

W Twojej maszynie budowlanej przyszedł czas na wymianę filtrów oleju? Szukasz sklepu, w którym znajdziesz filtr pasujący do Twojego silnika? Zajrzyj do Cogito. Oferujemy bogaty wybór materiałów eksploatacyjnych. Nasza oferta jest uniwersalna. Skupiamy się na produktach pasujących do najpopularniejszych modeli maszyn budowlanych. W sklepie Cogito znajdziesz filtry oleju do maszyn takich marek jak JCB, CATi Volvo. Stawiamy na renomowanych producentów filtrów, dlatego nasz wybór padł m.in. na firmę CVA. Filtry tej marki cechują się wysoką jakością wykonania i zwiększają wydajność filtracji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź ofertę na naszej stronie.

Nie wiesz, jaki filtr będzie właściwy dla Twojej koparki, ładowarki lub innej maszyny budowlanej? Szybko rozwiążemy ten problem. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Pracownicy Cogito pomogą Ci dobrać odpowiedni filtr. Wystarczy podać nam dane modelu maszyny i jej numer seryjny lub numery z filtrów. Skompletujemy dla Ciebie odpowiednie produkty. Dzielimy się swoim doświadczeniem w zakresie materiałów eksploatacyjnych, ponieważ maszyny budowlane to nasza pasja. Poznaj szczegóły naszej oferty!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000