Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Tuleje do maszyn budowlanych

Pokazuje 1 - 30 z 847 elementów
Do góry

Jaką rolę odgrywają tuleje w maszynach budowlanych?

Tuleje – element budowy maszyn, który na pierwszy rzut oka wydaje się mało istotną częścią. W rzeczywistości to ważny detal konstrukcyjny ciężkiego sprzętu. Tuleje odpowiadają za połączenie dwóch ruchomych elementów maszyny i umożliwiają ich obracanie się. Zazwyczaj pełnią funkcję ochronną. To sprawia, że są narażone na zwiększoną eksploatację i duże obciążenia. Są nieodłącznym elementem m.in. koparek, koparko-ładowarek i ładowarek, a także spychów, wozideł i innych.

Tuleje dobrej jakości wykonane są z odpornych materiałów (np. stal lub brąz). Ważna jest także ich właściwa konserwacja. Odpowiednie zabezpieczenie tulei przedłuża ich wydajność. Występują w różnych ruchomych miejscach maszyny budowlanej. Między innymi w zawieszeniu, siłownikach, mostkach, osiach lub ramionach. Jak wyglądają tuleje? Najczęściej mają kształt wydłużonego pierścienia lub walca z wydrążeniem.

Tuleje do maszyn budowlanych w sklepie Cogito

Cogito to sklep, w którym znajdziesz tuleje pasujące do różnych elementów maszyn. Nasza oferta skupia się na częściach do pojazdów znanych producentów – Volvo, JCB i CAT. Spośród kilkuset produktów z pewnością wybierzesz tuleje, których potrzebujesz. Oferujemy tuleje m.in. do siłowników, ramion i cylindrów. Duża część naszego asortymentu to produkty marki CVA. Charakteryzuje je solidność wykonania i wysoka odporność materiałów. Tuleje ze sklepu Cogito pasują do popularnych modeli maszyn – np. koparko-ładowarki CAT (modele 416C, 416D, 416E, 420D i inne), koparko-ładowarki JCB (modele 2CX, 3CX, 4CX i inne) oraz ładowarki Volvo (modele L60E, L70E, L120E i inne). Twój sprzęt zasługuje na tuleje najwyższej jakości od renomowanych producentów.

Dlaczego powinieneś postawić na sklep Cogito? Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i rozumie swoich Klientów. Stale obserwujemy rynek maszyn budowlanych i powiększamy ofertę o nowe produkty. Zależy nam na tym, abyś w jednym miejscu mógł zakupić wszystkie niezbędne części do swojej koparki, ładowarki lub innego rodzaju sprzętu (w tym m.in. tuleje o różnym zastosowaniu). Czas realizacji zamówień ma dla nas olbrzymie znaczenie. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej. Współpracujemy z wieloma firmami i jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się w branży części do maszyn budowlanych.

Nie musisz być ekspertem. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie elementy pasujące do ciężkiego sprzętu budowlanego. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. W Twojej maszynie zużyły się tuleje i czas na ich wymianę? Sprawdź, co do zaoferowania ma sprawdzony dostawca części do maszyn budowlanych. Cogito to Twój sklep. Skorzystaj z bogatej oferty, szybkiej dostawy i pomocy ekspertów!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000