Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Pompy transmisyjne

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Do góry

Pompa transmisji w koparko-ładowarkach, koparkach, spycharkach i innych maszynach budowlanych napędzana jest bezpośrednio silnikiem. Napęd przekazywany jest za pośrednictwem sprzęgła hydrokinetycznego inaczej zwanego zmiennikiem momentu. Wytwarza ona ciśnienie rzędu kilkunastu (ok. 14) barów, które za pomocą sterownika przekierowywane jest do odpowiednich sprzęgieł. Pompa transmisji jak każdy inny element po czasie ulega zużyciu. Możemy to sprawdzić za pomocą zegarów pomiarowych podłączając je do odpowiednich końcówek pomiarowych. Jeżeli ciśnienie na uruchomionej maszynie spadnie poniżej 10 barów pompę należy wymienić. Bardzo często bywa że wraz z pompą transmisji wymieniamy zmiennik momentu, który również ulega zużyciu.

Pompę transmisji kupisz w sklepie COGITO

W naszej ofercie znajdują się pompy do maszyn budowlanych CAT, Volvo oraz JCB. Wiele z nich znajduję się na naszym magazynie i wysyłamy je do 24 godzin. Jeśli natomiast czegoś nie posiadamy sprowadzimy to dla Ciebie :). Można u nas wybierać w częściach zamiennych wielu producentów, częściach oryginalnych i OEM. Dajemy gwarancję na jakość dostarczany części które przechodzą u nas dodatkową kontrolę. 

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000