Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Zęby wzmacniane przykręcane oraz nakładki zębów stosowane w koparkach.

Zęby do koparek

Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów
Do góry

Zęby do koparek  

Są elementem osprzętu budowlanego. Przykręcane do lemiesza łyżki lub montowane do adaptera, który jest wspawany w łyżkę.  Ich jakość i stan są kluczowym elementem pracy maszyny na budowie. Zniszczone zęby powodują wyższy opór maszyny przez co podnosi się spalanie, a także szybciej niszczą się inne elementy np. sworznie.  Wybierając zęby do koparki trzeba wziąć pod uwagę  teren na jakim maszyna będzie kopała. Ważny jest również system który wybierzemy. Najczęściej wybierany jest adapter wraz z nakładkami

Zęby do koparek kupisz w Cogito

W naszej ofercie znajdują się zęby do koparek oryginalne jak i zamienniki. Do wyboru są zęby samoostrzące, wzmacniane, zamienniki i oryginały.

Oferujemy zęby do systemów Esco, J, Combi i innych. Są to systemy wykorzystywane we wszystkich maszynach budowlanych bez względu na markę. A w doborze kierować się należy wagą, jakością i przeznaczeniem zębów.

Zamów zęby dzisiaj a jutro będą u Ciebie nie zapomnij o dokupieniu zabezpieczeń :)

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000