Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Części układu jezdnego maszyn budowlanych CAT VOLVO JCB

Części zamienne do układu jezdnego maszyn budowlanych

Układ jezdny to skomplikowana konstrukcja, która odpowiada za poruszanie się maszyny w trudnym terenie. Jest to zbiór części, do którego zalicza się m.in. koła wraz z osiami, gąsienice, zawieszenie, czy mosty napędowe. Ale to nie wszystko. Układ jezdny to także wiele innych pomniejszych elementów, od których funkcjonowania zależy niezawodność danego pojazdu.

W Cogito zwracamy dużą uwagę na różnorodność maszyn budowlanych, dlatego w swojej ofercie posiadamy części zamienne dla urządzeń od różnych producentów. W naszym asortymencie części zamiennych do układu jezdnego znajdziesz drążki kierownicze, łożyska, półosie, zwrotnice i wiele innych istotnych elementów. Dostarcza zarówno pełne układy, jak i ich poszczególne mechanizmy.

Układ jezdny w maszynach znanych producentów

Od wielu lat współpracujemy z producentami części zamiennych i ze znanymi producentami maszyn, których produkty są popularne i doceniane w branży budowlanej. JCB to jeden z nich. Firma ta ma brytyjskie korzenie i wyspecjalizowała się w produkcji maszyn do robót ziemnych, drogowych i budowlanych. Układ jezdny JCB to układ, który sprawdza się w trudnych warunkach budowlanych.

W naszej ofercie znajdziesz części układu jezdnego do maszyn JCB, w tym:

  • wały napędowe
  • zwrotnice
  • łożyska

CAT to kolejna marka doceniana przez użytkowników maszyn budowlanych. Jej części zamienne również dostępne są w sklepie Cogito. CAT lub inaczej Caterpillar to amerykańska firma. Jest jednym z największych producentów nie tylko maszyn budowlanych, ale również górniczych. Ponadto CAT produkuje silniki diesla i turbiny gazowe. Popularność tej marki sprawiła, że części zamienne do układu jezdnego CAT są łatwo dostępne i bez problemu można skompletować wszystkie elementy.

Oferujemy wiele części układu jezdnego do maszyn CAT, np.:

  • dyferencjały
  • wałki zębate
  • półosie

Na rynku wysoką pozycję wśród maszyn budowlanych zajmuje także szwedzka firma Volvo. Jej sprzęt jest w czołówce i cieszy się zaufaniem użytkowników. Maszyny tej marki wykorzystywane są na małych i dużych placach budowy. Ich sporym atutem jest przemyślana konstrukcja i siła. Części zamienne do układu jezdnego Volvo również znajdziesz w naszej ofercie.

Spośród części układu jezdnego do maszyn Volvo wybierzesz:

  • flansze
  • wały napędowe
  • wałki ataku z kołem

Układ jezdny i części zamienne innych producentów

Cogito współpracuje z różnymi producentami części zamiennych do układu jezdnego. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem drążków kierowniczych do maszyn budowlanych marki CAT VOLVO JCB CASE NEW HOLLAND. Dlaczego drążki kierownicze ROTA zasługują na uwagę? Charakteryzują się dużą trwałością, ponieważ wykonano je z najwyższej jakości stopów metali i dzięki temu są bardzo wytrzymałe.

Jeśli zależy Ci na solidnej konstrukcji części zamiennych do układu jezdnego – skorzystaj z naszej oferty!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000