Wszystkie kategorie
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Wały napędowe

Pokazuje 1 - 30 z 52 elementów
Do góry

Wały napędowe

Wały napędowe wbrew pozorom są bardzo delikatnym i wrażliwym elementem w układzie napędowym. Ponieważ maszyny pracują w trudnym terenie, a wały znajdują się blisko podłoża, narażone są na uszkodzenia. Dlatego ważne jest, aby wały kupować od sprawdzonych dostawców. Hurtownia Cogito prowadzi dodatkową kontrolę jakości zapewniając najwyższą jakość oferowanych części.

Nawet najmniejsze wgniecenie powoduje bicie wału. Przenosi się to na łożyska, które ulegają awarii. Również nie jest to obojętne dla uszczelnień w skrzyni czy mostów. A już najwięcej cierpią krzyżaki. Jak bardzo ważne jest wyrównoważenie wału niech świadczy fakt, że na nim zawsze są przyspawane niewielkie blaszki (ciężarki). Które stabilizują pracę wału przy dużych prędkościach. Część wałów napędowych jest łączona wieloklinem. Umożliwia to zmianę długości wału podczas pracy i łagodzi szarpanie.

Wały napędowe w Cogito

Na stronie cogitoeu.pl znajdziesz wały napędowe dla koparek, ładowarek i innych maszyn budowlanych CAT, VOLVO i JCB. Jeśli masz problem z doborem części skontaktuj się z nami. Nasi doradcy bez problemu znajdą odpowiednie części do twojej maszyny.

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000