Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Filtry paliwowe

Pokazuje 1 - 30 z 248 elementów
Do góry

Filtry paliwa do maszyn budowlanych – oferta Cogito

Prawidłowa praca silnika wymaga paliwa pozbawionego zanieczyszczeń. Za oczyszczanie paliwa odpowiadają konkretne filtry. Ich systematyczna wymiana ma ogromny wpływ na bezawaryjne działanie maszyn budowlanych. Współczesne silniki ciężkiego sprzętu to skomplikowane konstrukcje. Czyste paliwo jest im potrzebne do tego, by zmierzyć się z trudnymi warunkami pracy, jakie panują m.in. na placach budowy. Zaniedbanie terminu wymiany filtra paliwa może mieć przykre konsekwencje. Dlatego nie zwlekaj z zakupem tego ważnego podzespołu.

Filtry paliwa to tylko jeden z wielu produktów dostępnym w sklepie Cogito. Stale obserwujemy rynek materiałów eksploatacyjnych w Polsce i wybieramy dla naszych Klientów najlepszy asortyment części do maszyn budowlanych. Skupiamy się m.in. na filtrach, których potrzebują właściciele ciężkiego sprzętu. Dlatego oferowane przez nas filtry mogą być zamontowane w pojazdach cieszących się zaufaniem na rynku – JCBCAT i Volvo. W Cogito znajdziesz m.in. produkty do takich modeli jak:

JCB – 3CX, 4CX, 531, 533, 535, 536, 540

CAT - JS160, JS260, JS130W, JS160W, JS145W, JS220, JS240

Volvo - L20, L50, L60, L90E, L120E, BL61, BL71, L110E, EW160B, EW180B

Masz wątpliwości, który filtr paliwa będzie odpowiedni? Chcesz szybko kupić produkt i mieć pewność, że wraz z nim otrzymasz wysoką jakość? Zajrzyj do sklepu Cogito. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszych filtrów paliwa. Doradzimy i podpowiemy, czym kierować się przy wyborze materiałów eksploatacyjnych do maszyn budowlanych. Działamy na rynku od wielu lat. To pozwoliło nam zdobyć olbrzymie doświadczenie i wiedzę, którą dzisiaj dzielimy się z naszymi Klientami. Zapewnij swoich koparkom bezawaryjną eksploatację. Zaufaj ekspertom z branży części do maszyn budowlanych!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000