Wszystkie kategorie
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Pompy hydrauliczne

Pokazuje 1 - 30 z 67 elementów
Do góry

Budowa pompy hydraulicznej.

Pompa hydrauliczna jest sercem układu hydraulicznego. W maszynach budowlanych CAT, Volvo i JCb występują dwa rodzaje pomp. Dzielimy je na tłoczkowe i zębate. Możemy również podzielić je ze względu na przeznaczenie, mogą być pompy hydrauliczne główne i wspomagające.

Pompy tłoczkowe charakteryzują się bardzo dużą wydajnością, ale ze względu na skomplikowaną budowę są bardzo delikatne i wrażliwe na wszelkie zanieczyszczenia układu hydraulicznego.

Awarie pompy hydraulicznej.

Pompy hydrauliczne dość rzadko ulegają całkowitej awarii. Najczęściej ulegają zużyciu tłoczki, cylindry płyty sterujące lub uszczelnienia.

Części do pompy hydraulicznej kupisz w Cogito.

W naszej ofercie znajdują się części zamienne do pompy hydraulicznej oraz same pompy. W sprzedaży posiadamy części oryginalne, zamienniki i OEM- na pierwszy montaż. Części dostępne od ręki a wysyłka nawet tego samego dnia. Jeśli masz problem z doborem zapraszamy do kontaktu.

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000