Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Filtry hydrauliczne

Pokazuje 1 - 30 z 191 elementów
Do góry

Filtry hydrauliczne do maszyn budowlanych – oferta Cogito

Jeżeli jesteś właścicielem maszyny budowlanej, z pewnością wiesz, jak istotna dla działania tego sprzętu jest regularna wymiana filtrów. Wyróżniamy rozmaite rodzaje filtrów – paliwa, oleju, powietrza i hydrauliczne. Te ostatnie odpowiadają za filtrowanie oleju w układzie hydraulicznym maszyn. Pozbywają się zanieczyszczeń gazowych, płynnych i stałych. Gdy filtry właściwie spełniają swoją funkcję, przyczyniają się wydłużenia okresu eksploatacji maszyn, a tym samym niwelują koszty związane z ewentualną awarią sprzętu. Czasami drobny szczegół może zadecydować o niezawodności maszyny budowlanej.

Nie czekaj z wymianą filtra do ostatniego momentu. Już teraz skontaktuj się z firmą Cogito i kup filtry hydrauliczne do Twojej koparki, ładowarki lub innego rodzaju sprzętu ciężkiego.

Co nas wyróżnia? Bogate doświadczenie i fachowa wiedza na temat części i materiałów eksploatacyjnych do maszyn budowlanych. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem maszyny CAT, JCB czy Volvo, u nas znajdziesz filtry hydrauliczne pasujące do najpopularniejszych modeli pojazdów. Poza ofertą filtrów mamy dla Ciebie również bogaty wybór elementów usprawniających ich pracę (uszczelnienia).

Firma Cogito to zespół ludzi, który pomoże Ci dobrać filtr do Twojej maszyny. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Podzielimy się wiedzą i zaoferujemy produkty wysokiej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niezawodność maszyny tkwi w szczegółach. Materiały eksploatacyjne od znanych i cenionych producentów zapewnią wysoką wydajność pracy maszyny. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie. Zaufaj ludziom, którzy od wielu lat specjalizują się w sprzedaży części do maszyn budowlanych. Poznaj naszą różnorodną ofertę!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000