Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Oferujemy szeroki wybór lemieszy do maszyn budowlanych, które zapewnią skuteczną i wydajną pracę na placu budowy. Nasza oferta obejmuje lemiesze do koparek, ładowarek, spycharek oraz równiarek marek CAT, Volvo i JCB. Dostępne modele różnią się parametrami technicznymi, takimi jak twardość czy grubość, aby sprostać wymaganiom różnych rodzajów prac budowlanych.

Lemiesze do maszyn budowlanych

Pokazuje 1 - 30 z 72 elementów
Do góry

Lemiesze do maszyn budowlanych


Lemiesze to nieodłączny element maszyn budowlanych, które służą do przecinania, wykopywania, równania oraz przenoszenia różnego rodzaju materiałów. Dzięki lemieszowi, maszyny budowlane są w stanie wykonywać bardzo precyzyjne i skomplikowane prace. W sprzedaży dostępne są lemiesze do maszyn takich marek jak CAT, Volvo czy JCB. Lemiesze te przeznaczone są do różnych typów maszyn, takich jak koparko-ładowarki, ładowarki, spycharki i równiarki.

Co to jest lemiesz?

Lemiesz to element maszyny budowlanej, który służy do przecinania lub równania powierzchni. Lemiesze wykonane są zwykle z twardych materiałów, takich jak stal, które gwarantują ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Jak naostrzyć lemiesz?

Lemiesz powinien być regularnie naostrzony, aby zachować swoje właściwości tnące. Naostrzenie lemiesza zależy od jego przeznaczenia oraz materiału, którym jest wykonany. Naostrzenie można przeprowadzić ręcznie lub z pomocą specjalnego sprzętu.

Co oznacza lemiesz 16?

lemiesz 16 to lemiesz o grubości 16 mm, niezależnie od jego szerokości. Grubość lemiesza jest jednym z ważnych parametrów, ponieważ wpływa na jego wytrzymałość i trwałość, a także zdolność do przecinania różnego rodzaju materiałów. Dzięki odpowiedniemu doborowi grubości lemiesza, można zwiększyć jego efektywność i wydajność w pracy, co przekłada się na lepsze wyniki pracy maszyny budowlanej, w której jest zamontowany.

Co to jest lemiesz w koparko-ładowarce?

Lemiesz w koparko-ładowarce to element umieszczony na końcu łyżki, który służy do przecinania i wykonywania precyzyjnych cięć. Lemiesz w koparko-ładowarce może być regulowany, co pozwala na dostosowanie jego położenia do wymagań pracy.

Lemiesz do łyżki i lemiesz do pługa Lemiesze dostępne w ofercie firmy Cogito to nie tylko lemiesze do maszyn budowlanych, ale także lemiesze do łyżki oraz do pługa. Lemiesze te są wykonane z materiałów o podwyższonej twardości, co pozwala na ich skuteczne przecinanie różnego rodzaju materiałów.

Twardość lemiesza jest również bardzo ważnym parametrem, który wpływa na jego trwałość i skuteczność w pracy. Im wyższa twardość, tym lemiesz jest bardziej odporny na zużycie i zarysowania, a tym samym dłużej zachowuje swoje właściwości tnące. Lemiesze o wysokiej twardości (np. HB500) są zwykle wykonane z wysokiej jakości stali, co pozwala na uzyskanie optymalnych właściwości tnących, a także na zwiększenie ich żywotności. Firma Cogito, która oferuje lemiesze do maszyn budowlanych, ma w swojej ofercie modele o twardości 500HB, co stanowi gwarancję ich trwałości i skuteczności w pracy. Dzięki temu można mieć pewność, że zakupione lemiesze będą spełniały swoje zadania przez długi czas, co przekłada się na lepsze wyniki pracy maszyn budowlanych.

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000