Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Łożysko skrzyni biegów

Pokazuje 1 - 30 z 64 elementów
Do góry

Łożyska występują w każdej skrzyni biegów, manualnej jak i automatycznej. Bez względu na rodzaj maszyny czy jej markę, za równo CAT, Volvo i JCB posiada w swojej skrzyni łożyska na wałach. Są elementem którego zużycie najczęściej odpowiada za awarie skrzyni. W skrzyni biegów wyróżniamy trzy rodzaje łożysk ze względu na ich budowę:

  • łożyska kulkowe
  • łożyska wałeczkowe
  • łożyska igiełkowe

Naprawa łożysk skrzyni biegów.

Wymieniając łożyska skrzyni, szczególnie te na wałkach przenoszących napęd, musimy zwrócić szczególną uwagę na ich nacisk. Tam bowiem znajdują się podkładki regulujące docisk łożysk. Są one różnej grubości, i dobierając je należy potem sprawdzić jak wałki się kręcą na łożyskach.

Łożyska kupisz w Cogito

W naszej ofercie znajdują się łożyska różnych producentów:

  • Oryginalne - CAT, Volvo, JCB
  • Zamienniki
  • OEM

Dbając o jakość sprzedawanych przez nas części zamiennych przechodzą one u nas dodatkową kontrolę a na każdą z poszczególnych części udzielamy gwarancji. Jeśli pomyliłeś się przy zamówieniu bez problemu przyjmiemy zwrot i pomożemy znaleźć odpowiednią część.

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000