Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Drążki kierownicze do maszyn budowlanych

Pokazuje 1 - 30 z 143 elementów
Do góry

Drążki kierownicze w maszynach budowlanych.

Odpowiadają za sterowność maszyny i komfort jazdy. Łączą zwrotnice koła z systemem kierowniczym. Między innymi dzięki nim koła reagują na ruch kierownicy. Są jednym z elementów eksploatacyjnych, więc należy je co jakiś czas wymieniać. Ich żywotność w dużej mierze zależy od jakości samych drążków. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na jakość kupowanych drążków.

Dobry stan drążków kierowniczych zapewni możliwość precyzyjnych ruchów maszyny. Co jest ważne zarówno na budowie, jak i wtedy gdy maszyna musi przemieścić się z jednego punktu do drugiego i wyjeżdża na drogę. Najczęściej pierwszym sygnałem, który może świadczyć o zużyciu drążków, i powinien zwrócić naszą uwagę, są stuki dochodzące z okolic koła. Jeśli potrzebna będzie wymiana, skontaktuj się z handlowcem firmy Cogito, aby dobrać drążki kierownicze dedykowane do maszyny.

 

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000