Wszystkie kategorie
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Sworznie stalowe do koparek i innych maszyn budowlanych 

Sworznie do maszyn budowlanych

Pokazuje 1 - 30 z 1025 elementów
Do góry

W jakich maszynach budowlanych wykorzystywane są sworznie?

Każda maszyna budowlana to zespół rozmaitych części, z których każda ma inne zadanie. Jednocześnie muszą ze sobą współpracować, by osiągnąć postawione przed nimi cele. A tych na budowie nie brakuje – przenoszenie materiałów budowlanych, przeprowadzanie skomplikowanych wykopów i zmierzenie się z trudnymi warunkami pracy to tylko niektóre z nich.

Sworznie to jeden z wielu elementów konstrukcji koparek, ładowarek, spycharek, koparko-ładowarek i innych maszyn budowlanych. Występują tam, gdzie odbywa się ruch poszczególnych części maszyny. Są elementem łączącym, a ich główne zadanie to przenoszenie obciążeń pomiędzy zginającymi się częściami maszyny. Ich pracę można przyrównać do zawiasu. Sworznie poddawane są dużym obciążeniom. Dlatego muszą być wykonane z materiałów, które charakteryzuje duża wytrzymałość. Najczęściej jest to stal. Z wyglądu przypominają walec często z otworami lub wyżłobieniami do zabezpieczenia ich w elementach maszyny.

Trudno znaleźć maszynę budowlaną, w której nie ma sworzni. W każdej koparce, koparko-ładowarce, minikoparce czy spychaczu znajdują się elementy ruchome, a do ich połączenia wykorzystywane są sworznie do maszyn budowlanych. Występują np. w ramionach koparko-ładowarek, ładowarek i koparek. Prawidłowe funkcjonowanie ciężkiego sprzętu uwarunkowane jest bezawaryjnym działaniem podzespołów. Ważne jest to, aby poszczególne części spełniały najwyższe normy. Dotyczy to także sworzni. Tylko produkty wysokiej jakości zapewnią maszynie niezawodną eksploatację.

Sworznie do maszyn budowlanych w ofercie firmy Cogito

Sworzeń zwrotnicy, łącznika ramienia, zawieszenia lub tylnej łyżki czy konika. W Twojej koparko-ładowarce przyszedł czas na wymianę sworzni? Zajrzyj do sklepu Cogito. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilkaset produktów, spośród których z pewnością wybierzesz sworzeń do swojej maszyny. Naszą ofertę opieramy na częściach pasujących do najpopularniejszych maszyn na rynku budowlanym. W Cogito znajdziesz sworznie do sprzętu takich marek jak JCB, Volvo i CAT.

Sworznie dostępne w Cogito to części, które spełniają najwyższe standardy. Wykonane są z wytrzymałych materiałów i cechuje je odporność na ścieranie oraz obciążenia. Stawiamy na producentów z dużym doświadczeniem, którzy wiedzą, jak produkować sworznie do maszyn budowlanych wysokiej jakości.

Nasz sklep to nie tylko produkty. To także profesjonalna obsługa i szybka dostawa. Jeżeli masz wątpliwości, które sworznie będą najlepszym wyborem, skorzystaj z naszego doradztwa. Specjaliści Cogito pomogą Ci wybrać części, których potrzebujesz. Zamówione sworznie do maszyn budowlanych wyślemy do Ciebie jak najszybciej. Zdajemy sobie sprawę, że przestoje w branży budowlanej to spore koszty. Tak jak Ty chcemy, aby Twoja koparka, koparko-ładowarka lub spycharka działały bez zarzutu. 

Znajdź wszystkie sworznie w jednym miejscu. Cogito to Twój sklep z częściami do maszyn budowlanych!

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000