Wszystkie kategorie
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

wymiana szyb w maszynach LIEBHERR

Szyby do maszyn budowlanych LIEBHERR

Pokazuje 1 - 30 z 113 elementów
Do góry

SZYBY LIEBHERR

Maszyny budowlane LIEBHERR są jedną z najbardziej wyróżniających się marek w Polsce i na Świecie. Poprzez bogatą gamę maszyn budowlanych LIEBHERR wyróżnia się przede wszystkim innowacją. Oprócz technicznego oraz technologicznego rozwoju bardzo ważnym aspektem, który zapewnia komfort pracy w maszynach budowlanych są szyby. Ochraniają przed wpływem warunków zewnętrznych takich jak w głównej mierze hałas, a także deszcz czy wiatr. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w szyby do maszyn budowlanych LIEBHERR, które zapewnią pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

Szyby do koparek LIEBHERR

Nasz sklep oferuje szyby laminowane (klejone)z sitodrukiem oraz hartowane z sitodrukiem do koparek kołowych oraz koparek gąsienicowych jak i ładowarek kołowych LIEBHERR. Dostępne szyby posiadają wymagane atesty oraz homologacje. Oferujemy szyby atermiczne, zielone, bezbarwne. Kupując szybę w naszym sklepie masz pewność że produkt jest nowy oraz przeznaczony do pierwszego montażu.
W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000