Wszystkie kategorie
Znajdź częsci dla:
Znajdź częsci dla:
1.
wybierz markę
2.
wybierz typ
3.
wybierz model
Wybierz markę, model i typ maszyny, aby lepiej dopasować ofertę naszego sklepu do swoich potrzeb. Wyświetlimy Ci tylko te produkty, które pasują do Twojej maszyny.

Główny katalog części CAT JCB VOLVO

Części do maszyn budowlanych OEM

Tak zwane części na pierwszy montaż. Są produkowane przez firmy ściśle współpracujące z markami maszyn. Części te były montowane w momencie produkcji maszyny.

Są to części bardzo wysokiej jakości w trochę korzystniejszej cenie niż oryginał. Niestety nie są w tej opcji dostępne wszystkie elementy maszyny. 

Części do maszyn budowlanych – Zamienniki

Części producentów nie współpracujących z marką maszyny. Często są sporo tańsze, jeśli kupimy je w sprawdzonym miejscu, które udziela gwarancji możemy sporo zaoszczędzić nie tracąc na jakości. Trzeba jednak uważać na zamienniki niskiej jakości, zawsze kupować w pewnym źródle.

Części do maszyn budowlanych – Oryginały

Produkty wysokiej jakości sygnowane logiem marki produkującej maszyny. Mogą być to części CAT, Volvo oraz JCB. Są to produkty wykonane z wysoką precyzją, dobrze dostępne i najczęściej ich cena jest dość wysoka. Pewne części są dostępne tylko w wersji oryginalnej. Zazwyczaj te które dość rzadko się psują lub do maszyn mało popularnych. 

W Cogito dostępne są części zamienne, OEM oraz oryginały.

Tak aby każdy mógł wybrać co mu najbardziej odpowiada. Zamienniki w naszej ofercie starannie wybieramy z oferty wielu producentów. Wszystkie dostępne u nas części przechodzą szereg kontroli oraz posiadają gwarancję.

Aby usprawnić proces wyszukiwania części, utworzyliśmy internetowy katalog części. W którym bez problemu znajdziecie odpowiednie do swojego modelu koparki czy innej maszyny. A grupa naszych doradców pomoże w przypadku wątpliwości.

Mamy dostępne ponad 15 tyś części do:

- koparek

- koparko-ładowarek

- ładowarek

- wozideł

- spycharek

- ładowarek teleskopowych

Zamówienie złożone do godziny 15 będzie u Ciebie już na kolejny dzień roboczy.

Części do koparek i innych CAT

Firma Caterpillar produkuje maszyny budowlane, górnicze oraz silniki. Przez ponad 90 lat obecności na rynku przekonała do siebie miliony użytkowników. W naszym sklepie dostępne są części zamienne do tych maszyn, a bogata oferta producentów a co za tym idzie różnorodność cen pozwoli każdemu wybrać odpowiednie produkty. Posiadamy części eksploatacyjne, które należy wymieniać regularnie jak i te, które czasami ulegają uszkodzeniu. 

Części do JCB 3CX 4CX

Firma JCB w Polsce słynie głównie z koparko-ładowarek, produkowanych od ponad 70 lat. Maszyny te służą za równo w budownictwie jak i rolnictwie. Na naszej stronie można kupić części zamienne zarówno do najbardziej popularnych 3CX jak i koparek oraz cieszących się uznaniem ładowarek teleskopowych. Wszystkie przechodzą rygorystyczne testy dzięki którym możemy zagwarantować wysoką jakość towaru.

Części zamienne do maszyn VOLVO

W przypadku wątpliwości polecamy skontaktować się przed zakupem z zespołem naszych fachowców. Tel. 32 707 2000